czwartek, 22 października 2015

Tiffiny Hall - Fitinstagram

Hej. Zauważyłam, że seria pt."Fit Instagram" cieszy się dużą popularnością i chętnie ją czytacie. Jak na razie były albo pary,  które ukazały się w maju lub propozycje kanałów ze zdrową żywnością, o których pisałam w sierpniu bieżącego roku. Dzisiaj natomiast będzie mowa o genialnej Tiffany Hall. Ta młoda, energiczna trzydziestoletnia mieszkanka Australii ma wiele sukcesów na swoim koncie. Z wykształcenia jest pisarką oraz dziennikarką. Prowadziła programy telewizyjne takie jak:The Circle (2010), The Biggest Loser Australia: Families (2011) and The Biggest Loser Australia: Singles (2012). Australijka praktykuje także koreańskie sztuki walki i posiada "Dan Black Belt". Jest również dyplomowanym osobistym trenerem z certyfikatem III & IV w Fitness i posiada dyplom Sport Coaching ze specjalizacją w sztukach walki. Wydała kilka książeczek medycznych, napisała książkę kucharską oraz cykl książeczek dla dzieci.
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem nią zauroczona. Nie dość, że jest piękna i mądrą to bardzo wysportowana. Z przyjemnością ogląda się jej instagrama oraz czyta jej felietony.Nie ukrywam, że zazdroszczę jej możliwości trenowania sztuk walk, u mnie się to niestety nie sprawdzi, ponieważ nie mam warunków. 

14 komentarzy :

 1. To rzeczywiście piękna kobieta, ale też przede wszystkim wszechstronna osoba :) Zawsze podziwiam tych, którzy potrafią robić w życiu aż tyle rzeczy i zastanawiam się, skąd czerpią pomysły oraz jak udaje im się tak dobrze zorganizować.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna babeczka, ale według mnie bardziej przypomina Szwedkę niż Australijkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super zestawienie, zawsze miło się czyta jak ktoś z całego serca poleca inne, bardziej znane osoby :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam Tiffany Hall ale wydaje się być bardzo pozytywna!! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Takimi ludźmi to można się inspirować!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, faktycznie inspirująca kobieta. Wysportowana, piękna i jak widać wszechstronna - podziwiam takich ludzi. Co jak co, ale taka osoba jak ona na pewno czuje się spełniona. Chciałabym kiedyś to samo powiedzieć o sobie :)
  Pozdrawiam,
  rude-pioro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię takie "shorty" :) a co do tej Pani wow.. piękna, i naprawdę motywuje

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia z piękną kobietą :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oho! Proszę w przyszłości o więcej takich postów! :D Bardzo motywujące!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Jeśli spodobal Ci sie moj blog to dodaj go do obserwowanych. Pozdrawiam, FitHealthyLife

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka